Klimatyzacja

Zadbaj o swój komfort i zdrowe powietrze w domu oraz w biurze.

KOMFORT W DOMU I W BIURZE

Klimatyzator to najprostszy i — co bardzo ważne — coraz tańszy sposób na zapewnienie optymalnych warunków temperaturowo-wilgotnościowych w naszym domu. Wzrost popularności tego typu instalacji w domach jednorodzinnych ma wiele pozytywnych skutków. Coraz rzadziej klimatyzacja kojarzy się z luksusem i dobrem dostępnym jedynie dla sklepów i innych obiektów świadczących usługi. Co więcej, jego pozytywny wpływ na mikroklimat w pomieszczeniach trwa znacznie dłużej niż tylko przez okres intensywnych upałów — coraz chętniej klimatyzację wykorzystujemy również jako urządzenie grzewcze.

firma-g

Mity dotyczące negatywnego wpływu klimatyzacji na nasze zdrowie wynikają z błędów, jakie zostały popełnione przy montażu lub później w czasie użytkowania instalacji. Jeśli wszystko jest właściwie wykonane, klimatyzacja poprawia jakość powietrza w domu i tym samym ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie.

ZDROWE POWIETRZE W DOMU

Jako ciekawostkę należy dodać, że klimatyzacja to idealne rozwiązanie dla alergików i osób cierpiących na problemy płucne. Okazuje się, że jakość powietrza w domu wymaga filtracji, którą zapewnia nam klimatyzator. Umieszczony w urządzeniu filtr wyłapuje szkodliwe cząstki, dzięki czemu mamy pewność, że powietrze, którym oddychamy, pozbawione jest większości alergenów, pyłów i kurzu. Zbawienne znaczenie przypisuje się systemom jonizacji powietrza, która wpływa na znaczną poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu.

Największymi zaletami klimatyzacji są:

  • komfort termiczny oraz odpowiednia wilgotność powietrza

  • czyszczenie i jonizacja powietrza

Zainteresowany współpracą?

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!